Europe Instant Booking.com
Nazwa użytkownika (adres email

Hasło
Zapomniałeś hasła?
Nie jest członkiem?  Podpisz tutaj
Hotele?  Zarejestruj się za darmo
Programy partnerskie Łączyć z Europe Instant Booking silnik rezerwacyjny
 

Link do nas

 
Strona główna

Pracuj z nami

Prześlij hotel

Silnik rezerwacji

Menedżer kanału

Program partnerski

Link do nas

Link do nasLink do nas

Zalecamy dodanie jednego z następujących linków do witryny.

Linki pomóc nam wysłać więcej zastrzeżeń do ciebie i większe zyski. Linki są jednym z najważniejszych czynników rankingach wyszukiwarek. Im więcej linków na stronie internetowej, tym lepsze ich pozycji w wyszukiwarkach. Oznacza to, że trzeba linki i musimy łączy też.

Jeśli masz stronę internetową, może już wiesz, że uzyskanie wysokiej jakości linków zewnętrznych jest bardzo ważne. W rzeczywistości, specjaliści od marketingu w wyszukiwarkach zawsze zawierać link-building wśród priorytetów na stronie internetowej. Wyższą pozycję w wyszukiwarkach spowoduje większy ruch i więcej możliwości dla Ciebie i nas zwiększyć zarobki.

Tak więc, proszę pokazać swoje poparcie poprzez łączenie na naszej stronie internetowej. Mamy szeroką gamę bannerów do wyboru. Możesz wybrać ten, który najlepiej zwiększa swoją stronę. Ponadto warto dodać kilka linków, aby kierować użytkowników na stronie profilu nieruchomość albo może czytać lub pisać recenzje.

Prowizję z linkami auto partnerskie.

Zarabiaj 25% prowizji umieszczając linki partnerskie na swojej stronie. Jest to najwyższa prowizja dostępna dla każdej podróży programu partnerskiego z automatycznej konfiguracji. Wystarczy zobaczyć, zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby nauczyć się stawiać wysokich dochodach linki na swojej stronie internetowej.
Krok 1:  Jeśli chcesz, aby dostosować swoje linki do określonego położenia lub na naszej stronie internetowej, należy dokonać wyboru:

        

Krok 2 (opcjonalnie):  Chcesz, aby Twoje linki do zarabiania pieniędzy linki partnerskie? Instant World Booking oferuje łatwy sposób zarobienia dodatkowych dochodów ze swojej strony. Wystarczy wpisać swój adres e-mail poniżej, a poniżej linki zostaną zamienione na linki partnerskie. Nie ma nic więcej do zrobienia. Zarabiaj 25% prowizji od rezerwacji wysłać naszą drogę!  Dowiedz się więcej o łącza automatycznie partnerskie


Etap 3:  Skopiuj kod do swojego ulubionego link poniżej, aby szybko stworzyć link na swojej stronie internetowej. Można wybrać jeden z naszych 3 głównych stron. Odwołuje się do swojej ulubionej strony lub wybrać je wszystkie.

InstantWorldBooking.com HostelTraveler.com BedBreakfastTraveler.com

Wszystkie rodzaje zakwaterowania

Schroniska, turystów, i tanich hoteli

B & ZajazdyProste Text Link 1
Czasami lepiej jest po prostu to prosty link tekstowy. Jeśli masz bloga, social media, albo po prostu chcą zawierać dyskretne link na swojej stronie, spróbuj prosty link tekstowy.

Hotele i hostele Tanie Backpackers Noclegi ze śniadaniem
Kopiuj i wklej następujący kod HTML na swojej stronie internetowej. Zmień podświetlone słowa do dowolnego tekstu, który ma być wyświetlany w linku:
<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja">Hotele i hostele</a> <a href="https://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń">Tanie Backpackers</a> <a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B">Noclegi ze śniadaniem</a>


Proste Text Link 2
Oto kolejna rekomendacja dla prosty link tekstowy:

Hotele i recenzje na temat instant world booking Schroniska i recenzje na temat instant world booking B & bs i recenzje na temat instant world booking
Kopiuj i wklej następujący kod HTML na swojej stronie internetowej. Zmień podświetlone słowa do dowolnego tekstu, który ma być wyświetlany w linku:
<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Opinie hoteli i zniżki cen">Hotele i recenzje na temat instant world booking</a> <a href="https://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="">Schroniska i recenzje na temat instant world booking</a> <a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="">B & bs i recenzje na temat instant world booking</a>


linki Zarezerwuj teraz
Zachęcić odwiedzających do dokonania rezerwacji teraz z wezwaniem do działania.

Kopiuj i wklej następujący kod HTML na swojej stronie internetowej:
Zalecane: Skopiuj obraz do katalogu, w którym przechowywane są strony internetowe. Wymień zaznaczony tekst z katalogu, w którym został zapisany obraz.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner7.jpg" border="0" width="150" height="85" alt="" title="Hotele i schroniska rezerwacja"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja" style="font-family:'Arial';">rezerwacja hoteli</a>&nbsp;&nbsp;<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Przeczytaj recenzje" style="font-family:'Arial';">Przeczytaj recenzje</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"><img src="https://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner7.jpg" border="0" width="150" height="85" alt="" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń" style="font-family:'Arial';">schroniska rezerwacja</a>&nbsp;&nbsp;<a href="https://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Przeczytaj recenzje" style="font-family:'Arial';">Przeczytaj recenzje</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"><img src="https://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner7.jpg" border="0" width="150" height="85" alt="" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B" style="font-family:'Arial';">Książka B & bs</a>&nbsp;&nbsp;<a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Przeczytaj recenzje" style="font-family:'Arial';">Przeczytaj recenzje</a></div>


linki IWB Banner
Doskonałym Link uniwersalnym, który wyświetla IWB (Instant World Booking) markę na swojej stronie internetowej.

Kopiuj i wklej następujący kod HTML na swojej stronie internetowej:
Zalecane: Skopiuj obraz do katalogu, w którym przechowywane są strony internetowe. Wymień czerwony podświetlony tekst z katalogu, w którym został zapisany obraz. Można również zmienić zielona podświetlone słowa do każdego tekstu, który chcesz wyświetlić.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner2.jpg" border="0" width="125" height="95" alt="" title="Hotele i schroniska rezerwacja"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja" style="font-family:'Arial';"></a> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"><img src="https://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner2.jpg" border="0" width="125" height="95" alt="" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja" style="font-family:'Arial';"></a> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"><img src="https://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner2.jpg" border="0" width="125" height="95" alt="" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja" style="font-family:'Arial';"></a>


linki znak drogowy
Nasze znaki drogowe oferują niepowtarzalny motyw podróży do swojej strony internetowej, w przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych łącza.

Kopiuj i wklej następujący kod HTML na swojej stronie internetowej:
Zalecane: Skopiuj obraz do katalogu, w którym przechowywane są strony internetowe. Wymień czerwony podświetlony tekst z katalogu, w którym został zapisany obraz. Można również zmienić zielona podświetlone słowa do każdego tekstu, który chcesz wyświetlić.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-sign.gif" border="0" width="124" height="75" alt="" title="Hotele i schroniska rezerwacja"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja" style="font-family:'Arial';">Instant world booking otrzymuje najlepsze oceny od klientów i hoteli jako wiarygodnego i wiarygodnego serwisu rezerwacji podróży</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"><img src="https://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-sign.gif" border="0" width="124" height="75" alt="" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń" style="font-family:'Arial';">Instant world booking otrzymuje najlepsze oceny od klientów i hoteli jako wiarygodnego i wiarygodnego serwisu rezerwacji podróży</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"><img src="https://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-sign.gif" border="0" width="124" height="75" alt="" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B" style="font-family:'Arial';">Instant world booking otrzymuje najlepsze oceny od klientów i hoteli jako wiarygodnego i wiarygodnego serwisu rezerwacji podróży</a></div>


Polecane linki
Jeżeli nieruchomość lub usługa jest opisywany na Instant World Booking, niech klienci wiedzą.

Kopiuj i wklej następujący kod HTML na swojej stronie internetowej:
Zalecane: Skopiuj obraz do katalogu, w którym przechowywane są strony internetowe. Wymień zaznaczony tekst z katalogu, w którym został zapisany obraz.
<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner4.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Hotele i schroniska rezerwacja"></a> <a href="https://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"><img src="https://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner4.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"></a> <a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"><img src="https://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner4.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"></a>


Zaleca się linki
Czy masz pisemnej opinii na Instant World Booking? Czy klienci poleca swoje właściwości lub usługi? Przekazać zalecenia dla użytkowników.

Kopiuj i wklej następujący kod HTML na swojej stronie internetowej:
Zalecane: Skopiuj obraz do katalogu, w którym przechowywane są strony internetowe. Wymień zaznaczony tekst z katalogu, w którym został zapisany obraz.
<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner5.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Hotele i schroniska rezerwacja"></a> <a href="https://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"><img src="https://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner5.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"></a> <a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"><img src="https://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner5.jpg" border="0" width="150" height="67" alt="" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"></a>


Czytaj opinie - pisać recenzje
Zachęć znajomych do odczytu lub zapisu recenzje za swoje usługi lub pisać recenzje w ogóle. Instant World Booking oferuje doskonałe możliwości dla podróżnych, aby przeczytać opinię zanim rezerwy.

Kopiuj i wklej następujący kod HTML na swojej stronie internetowej:
Zalecane: Skopiuj obraz do katalogu, w którym przechowywane są strony internetowe. Wymień zaznaczony tekst z katalogu, w którym został zapisany obraz.
<div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.instantworldbooking.com/listings/reviews.php" target="_blank" title="opinie"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner6.jpg" border="0" width="149" height="60" alt="" title="opinie"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja" style="font-family:'Arial';">rezerwacja hoteli</a>&nbsp;&nbsp;<a href="https://www.instantworldbooking.com/reviews/search_reviews.php" target="_blank" title="Przeczytaj recenzje" style="font-family:'Arial';">Opinie</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.hosteltraveler.com/listings/reviews.php" target="_blank" title="Hostel w opinii"><img src="https://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner6.jpg" border="0" width="149" height="60" alt="" title="Hostel w opinii"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń" style="font-family:'Arial';">schroniska rezerwacja</a>&nbsp;&nbsp;<a href="https://www.hosteltraveler.com/reviews/search_reviews.php" target="_blank" title="Przeczytaj recenzje" style="font-family:'Arial';">Hostel w opinii</a></div> <div align="center" style="margin:0px; font-size:7pt;"><a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com/listings/reviews.php" target="_blank" title="Bed and Breakfast"><img src="https://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner6.jpg" border="0" width="149" height="60" alt="" title="Bed and Breakfast"></a><br clear="all"><a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B" style="font-family:'Arial';">Książka B & bs</a>&nbsp;&nbsp;<a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com/reviews/search_reviews.php" target="_blank" title="Przeczytaj recenzje" style="font-family:'Arial';">B & opinie o hotelach</a></div>


Proste Banner Link 1
Dla małego, dyskretnego linku transparent, wypróbuj jedną z naszych prostych linków banerów.

Kopiuj i wklej następujący kod HTML na swojej stronie internetowej:
Zalecane: Skopiuj obraz do katalogu, w którym przechowywane są strony internetowe. Wymień zaznaczony tekst z katalogu, w którym został zapisany obraz.
<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner3.jpg" border="0" width="175" height="25" alt="" title="Hotele i schroniska rezerwacja"></a> <a href="https://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"><img src="https://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner3.jpg" border="0" width="175" height="25" alt="" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"></a> <a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"><img src="https://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner3.jpg" border="0" width="175" height="25" alt="" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"></a>


Proste Banner Link 2
Inna wersja naszych małych generycznych linków banerów.

Kopiuj i wklej następujący kod HTML na swojej stronie internetowej:
Zalecane: Skopiuj obraz do katalogu, w którym przechowywane są strony internetowe. Wymień zaznaczony tekst z katalogu, w którym został zapisany obraz.
<a href="https://www.instantworldbooking.com" target="_blank" title="Hotele i schroniska rezerwacja"><img src="https://www.instantworldbooking.com/img_public/instantworldbooking-banner1.jpg" border="0" width="170" height="40" alt="" title="Hotele i schroniska rezerwacja"></a> <a href="https://www.hosteltraveler.com" target="_blank" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"><img src="https://www.hosteltraveler.com/img_public/hosteltraveler-banner1.jpg" border="0" width="170" height="40" alt="" title="Schroniska młodzieżowe i turystow zastrzeżeń"></a> <a href="https://www.bedbreakfasttraveler.com" target="_blank" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"><img src="https://www.bedbreakfasttraveler.com/img_public/bedbreakfasttraveler-banner1.jpg" border="0" width="170" height="40" alt="" title="Łóżko i śniadanie i B & zajazdy B"></a>
EuropeInstantBooking Spinki do mankietów:    Europe Instant Booking Strona główna  |   Wsparcie  |   Zaproponuj hotel  |   Szukaj hoteli  |   Recenzje hoteli  |   Napisać recenzję  |   Logowanie gościa  |   Zapisz się do newslettera  |   Wypisz się   |  Dołącz do nas na Facebooku   |  Śledź nas na Twitterze   |  Obserwuj nas na YouTube   |  Obserwuj nas na Instagramie
Korzystanie z naszych usług:    Warunki i informacje prawne  |   ochrona i prywatność  |   Jak to działa  |   Prześlij swoje Hotel  |   Pracuj z nami  |   Silnik rezerwacyjny   |   Zarządzanie kanałami   |   Programy partnerskie   |   Link do nas   |   System zarządzania nieruchomościami   |   Kanały XML
Instant World Booking Światowy:    Europe Hotele - Rezerwacje  |   Europe Hostele - Rezerwacje  |   Europe Bed & śniadania - Rezerwacje